Meble Magnat – producent mebli z drewna
2024/07/12 10:27:44
Szukaj
kontakt
12 276 25 81

Pn - pt: 9:00 - 16:00

Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy
Kontynuuj zakupy
Oferta hurtowa

Zamówienia mebli bez pośredników

Meble Magnat to także sprzedaż produktów hurtowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji solidnych mebli drewnianych oraz materacy. Nasza firma rozpoczęła prace w 2005 roku i dzięki stałemu zwiększaniu zakresu inwestycji jest obecnie liderem krajowym oferującym produkty najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Produkcje zaczynamy od pozyskania wyselekcjonowanego drewna z najlepszych tartaków w Polsce, które zostaje poddane obróbce termicznej w naszej suszarni. Posiadamy rozbudowany, nowoczesny port maszynowy do obróbki drewna, co pozwala na uzyskanie materiałów wysokiej jakości, służących do dalszych etapów produkcyjnych. Następnie elementy trafiają do naszych lakierni, w których mamy pewność, że lakiery, które używamy, spełniają rygorystyczne normy PZH. W finalnej części przygotowania komponenty mebli są przez nas starannie zabezpieczane i pakowane.

Wykorzystujemy surowce posiadające certyfikat FSC, spełniające restrykcyjne normy europejskie. Do realizacji projektów stosujemy drewno sosnowe, drewno dębowe oraz drewno bukowe. Meble produkujemy w naszych stolarniach. Oprócz szerokiego asortymentu, który stale powiększamy, świadczymy również produkcję powierzoną w zakresie wzornictwa.

Jako stabilny kontrahent biznesowy, posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu oferujemy hurtowe zamówienia mebli bez pośredników. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli sklepów lub hurtowni w branży meblarskiej. Nie działamy w systemie dropshippingowym. Współpracujemy zarówno z kontrahentami zagranicznymi jak i krajowymi. Wyposażamy apartamenty, biura, hotele, kompleksy wypoczynkowe, a doświadczenie zdobywane latami zapewnia, że Państwa zamówienie zostanie zrealizowanie niezwłocznie i profesjonalnie.

Meble Magnat jako rzetelny partner biznesowy gwarantuje efektywną współpracę hurtową oraz profesjonalną obsługę. Zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Hurtowego, w którym nasi specjaliści przygotują indywidualną ofertę oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy do współpracy.

Posiadamy ponad 18 lat doświadczenia

Oferujemy bezpieczny transport

Nasza produkcja i magazyny mają pow. 10 tys. m2

Zapewniamy szybką realizację

Kontakt

Maria Grochal Export Account Manager

+48 604 506 646

Joanna Ochał Account Manager

+48 660 488 170

W siedzibie firmy nie przyjmujemy klientów indywidualnych i nie prowadzimy sprzedaży. Kontakt dla stron możliwy jest po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.

Masz pytanie? Napisz do nas

* - Pole wymagane

Certyfikaty

FSC® jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację lasów oraz wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru, zapewniającą ochronę bogactw biologicznych i integralności lasów podczas pozyskiwania drewna.

Atest PZH® potwierdza, że wyrób jest zgodny z normami bezpieczeństwa oraz używany nie zagraża zdrowiu ludzkiemu i środowisku.

PCA® - Polskie Centrum Akredytacji akredytuje jednostki oceniające zgodność na podstawie ustawy o ocenie zgodności i nadzorze rynku.

Rzetelna Firma® to najpopularniejszy tytuł wiarygodności. Potwierdzenie to następuje po pozytywnej weryfikacji w bazie KRD i świadczy o solidności i rzetelności przedsiębiorstwa.

STANDARD 100 by OEKO-TEX® to wiodący na świecie znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. Produkty oznaczone tym znakiem są wolne od szkodliwych substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium