Materace dziecięce 80x190

Materace dla dzieci 80 x 190 dla komfortowego wypoczynku

Komfortowy sen najmłodszych domowników zależy od wielu czynników – jednym z nich jest łóżko wyposażone w wygodny materac. Sprawdzony model do łóżka dziecięcego nie tylko zapewnia dzieciom wygodny odpoczynek. Równie duże znaczenie ma fakt, że stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Dzięki temu sen maluchów jest głęboki i zdrowy. Główna warstwa produktów należących do tej kategorii została wykonana z pianki poliuretanowej, która czyni materace wygodnymi, a jednocześnie trwałymi.

Poszczególne modele mogą posiadać matę kokosową zwiększającą ich sztywność, warstwę pianki termoelastycznej, która perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała, a także piankę lateksową. W ten sposób materac zapewnia ortopedyczne podparcie dla kręgosłupa. Niektóre materace dla dzieci 80 x 190 zalecane są w terapii przeciwodleżynowej, natomiast inne mogą być bezpiecznie stosowane przez alergików.

Materac dla dzieci 80 x 190 – gwarancja dobrego samopoczucia

Wybierając materac z tej kategorii, warto zwrócić uwagę także na inne właściwości, dzięki którym Państwa dziecko zyska optymalne warunki do wypoczynku. Poszczególne produkty różnią się wysokością oraz stopniem twardości, co pozwala dopasować je do preferencji małego użytkownika. Każdy model materaca wyposażony jest również w miękki, przyjemny dla skóry pokrowiec, ograniczający rozwój bakterii, pleśni lub roztoczy. Hipoalergiczne właściwości pokrowców, możliwość ich łatwego ściągnięcia oraz prania w pralce w zdecydowany sposób ułatwiają zapewnienie higienicznych warunków do odpoczynku nawet wrażliwym dzieciom.

Ponadto dużą zaletą każdego materaca 80 x 190 jest możliwość korzystania z obu jego powierzchni naprzemiennie – dwustronne produkty są znacznie bardziej wytrzymałe, przez co wydłuża się czas ich użyteczności. Dobry materac dziecięcy zapewnia najmłodszym nie tylko wygodę, ale także dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój. Zachęcamy, by już teraz wybrać model odpowiadający potrzebom Państwa pociechy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl